Yelp (7.x-2.7) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Country
lv: Valsts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: configure
lv: konfigurēt

en: here
lv: šeit

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
