Yelp (7.x-2.7) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Language
ru: Язык

en: Block title
ru: Заголовок блока

en: Categories
ru: Категории

en: Country
ru: Страна

en: Location
ru: Место

en: configure
ru: настроить

en: operations
ru: операции

en: here
ru: здесь

en: Add Block
ru: Добавить блок

en: This action cannot be undone
ru: Это действие не может быть отменено

en: Do not cache
ru: Не кэшировать

en: machine name
ru: машинное имя

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.

en: Default Language
ru: Язык по умолчанию
