Yelp (7.x-2.7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Categories
sl: Kategorije

en: Location
sl: Mesto

en: configure
sl: nastavi
