Yelp (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Categories
is: Flokkar

en: Country
is: Land

en: Location
is: Staðsetning

en: configure
is: stilla

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
