Yelp (7.x-2.7) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Language
pl: Język

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Categories
pl: Kategorie

en: Country
pl: Państwo

en: Location
pl: Położenie

en: configure
pl: konfiguruj

en: operations
pl: operacje

en: here
pl: tutaj

en: Add Block
pl: Dodaj blok

en: This action cannot be undone
pl: Ta operacja nie może być cofnięta

en: Do not cache
pl: Nie umieszczaj w pamięci podręcznej

en: machine name
pl: nazwa wewnętrzna

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.
