Yelp (7.x-2.7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Country
th: ประเทศ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
