Yelp (7.x-2.7) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Location
ug: ئورنى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: here
ug: بۇ يەر
