Yild (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Convert
ca: Converteix

en: Related content
ca: Contingut relacionat

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
