Yild (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Match
cs: Odpovídá

en: Related content
cs: Související obsah
