Yild (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: Convert
da: Konvertér

en: Match
da: Resultat

en: Related content
da: Relateret indhold

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
