Yild (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: Convert
fr: Convertir

en: Match
fr: Correspondance

en: Related content
fr: Contenu associé

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments
