Yild (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: Convert
hu: Átalakítás

en: Match
hu: Egyezik

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
