Yild (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: Convert
uk: Перетворити

en: Match
uk: Збігається

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments
