Yild (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: Convert
gl: Convertir

en: Match
gl: Coincide

en: Related content
gl: Contido relacionado
