Yild (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Convert
it: Conversione

en: Match
it: Riscontro

en: Related content
it: Contenuto correlato

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments
