Yild (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: Convert
ja: 変換

en: Match
ja: 一致

en: Related content
ja: 関連コンテンツ

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments
