Yild (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Match
lt: Sutampa

en: Related content
lt: Susijęs turinys
