Yild (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: Convert
nl: Converteren

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments
