Yild (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: Convert
pl: Konweruj

en: Match
pl: Pasuje

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
