Yild (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: Convert
pt: Converter

en: Match
pt: Ocorrência

en: Related content
pt: Conteúdo relacionado

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Um erro ocorreu ao processar %error_operation com os argumentos: @arguments
