Yild (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: Convert
ru: Преобразовать

en: Match
ru: Соответствует

en: Related content
ru: Связанное содержимое

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments
