Yild (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Match
sk: Zhoda

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah
