Yild (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: Convert
sv: Konvertera

en: Related content
sv: Relaterat innehåll

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
