Yild (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: Convert
tr: Dönüştür

en: Related content
tr: İlgili içerik

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
