Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
