Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
