Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Available
da: Tilgængelig
