Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Available
el: Διαθέσιμο
