Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: Not found
es: No encontrado

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Available
es: Disponible
