Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Not found
et: Ei leitud

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Available
et: Saadaval
