Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Available
eu: Gaituta
