Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Available
fi: Saatavilla
