Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Available
fr: Disponible
