Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Not found
he: לא נמצא

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Available
he: זמין
