Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Save settings
hr: Spremi postavke
