Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Not found
hu: Nem található

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Available
hu: Elérhető
