Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Not found
it: Non trovato

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Available
it: Disponibile
