Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Available
ja: 利用可能
