Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
