Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus
