Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
