Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Available
nl: Beschikbaar
