Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Available
pl: Dostępne
