Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
