Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Available
sv: Tillgänglig
