Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
