Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Available
vi: Có sẵn
