Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Not found
ar: غير موجود

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Available
ar: متوفّر
