Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Save settings
be: Захаваць налады
