Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Not found
ca: No trobat

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Available
ca: Disponible
